Подорожуємо старими будинками Катеринослава та відкриваємо мистецький Дніпро для себе 

Подорожуємо старими будинками Катеринослава та відкриваємо мистецький Дніпро для себе 

Ще дві безкоштовні екскурсії від КУСТа. Як записатись? 

Нещодавно КУСТ запустив серію екскурсій по навизначнішим місцям Дніпра. Їхня мета – допомогти людям з-поміж ВПО краще пізнати наше місто. У березні вже прошла перша екскурсія в DCCC. На черзі – прогулянка містом "Дніпро Мистецький" в компанії членкині Національної спілки художників України. А згодом можна буде відвідати "Цікавинки Катеринославської архітектури" з членкинею Всеукраїнської асоціації гідів. Обидві екскурсії пройдуть у квітні.

Друга екскурсія: "Дніпро Мистецький"

Мистецька екскурсія від КУСТа пройде 20 квітня. Її координуватиме наш журналіст Олег Городьков, а проводитиме – Аделіна Браганець. Архітекторка, дизайнерка, художниця, мисткиня та членкиня Національної спілки художників України. Саме вона організовує творчі майстер-класи для містян Дніпра. 

Фото: Аделіна з власною брошкою «Літак ЮА», що уособлює мрії про безпечне, вільне, мирне небо над Україною.

Екскурсія "Дніпро Мистецький" безкоштовна для ВПО, маршрут для неї розробила сама Аделіна. "Дніпро – це не лише промисловість, а й потужний мистецький центр. Я хочу підкреслити багате мистецьке минуле й сьогодення міста", – каже Аделіна.

Учасники творчої прогулянки зможуть дізнатись, який театр є колискою відомих трьох театрів Дніпра, що таке Аудиторія Народних Читань, побачити найдовшу в Європі набережну та споруду, що входить в десятку світових шедеврів. Ми відвідаємо спілку художників України та виставку митців нашого краю, присвячену 210-річчу від дня народження Т.Г. Шевченка. А ще дізнаємось, яке історичне обгрунтування того, що Дніпро – велике мистецьке та творче місто України!

Посилання на реєстрацію, вона обов’язкова. Екскурсія "Дніпро Мистецький" пройде 20 квітня.

До речі, хтось з учасників отримає авторську картину Аделіни! 

Третя екскурсія: "Цікавинки Катеринославської архітектури"

Інша квітнева екскурсія від КУСТа називається "Цікавинки Катеринославської архітектури". 27 квітня учасники у весняному Дніпрі вивчатимуть старі будинки Катеринослава, які переплітаються з сучасною архітектурою. 

Про пам’ятки культури Дніпра, які постраждали у Дніпрі від російських обстрілів, ми розповіли в нашому тексті: ""Не було прямих прильотів". У чому Дніпру пощастило більше за інші міста України?"

Екскурсію проводитиме Леся Логашова – сертифікована гідеса Міської школи гідів та членкиня Всеукраїнської асоціації гідів. Леся – засновниця екскурсійного клубу "Прогулянки Дніпром", проводить оглядові автобусні та пішохідні екскурсії.

Фото: Леся Логашова, з її сторінки на Фейсбук.

Ви побачите останню дерев’яну споруду, Будинок в стилі Гауді, скульптури Зеленого Атланту та Бізнесмена-жебрака, Будівлю міської думи, найстаріше перехрестя у центрі міста, Купецьку церкву та Будинок із котом Бегемотом.

Посилання на реєстрацію. 27 квітня, "Цікавинки Катеринославської архітектури".

Як пройшла перша екскурсія в DCCC?

Перша екскурсія від КУСТа пройшла в Dnipro Center for Contemporary Culture – Центрі сучасної культури у Дніпрі. Він займає приміщення колишнього Дому губернаторського земства на Крутогірному узвозі. Тут поєднуються різні культурні та громадські організації, проходять поп-ап івенти, виставки і перформанси, переосмислюється стара архітектура.

Людей було стільки, що ми навіть не всіх змогли записати! І багато хто відвідав DCCC вперше. 

"Було особливо приємно вразити переселенців. Поряд є Менора, єврейський центр, і всім було дивно, що туди можна безкоштовно зайти. Мені дуже запам’ятався коментар жінки, яка сказала, що з усіх місць в Дніпрі їй за енергетикою сподобався саме DCCC", – каже Олег. Він познайомив людей не лише з Центром, а й з Успенською площею, яка розташована поряд.

Слідкуйте за нашими анонсами, ми ще готуємо одну екскурсію на травень. 

Фото: екскурсія в DCCC.

Поділитися: