Виступ Окса на вечорницях, ЗСУїзм та супергеройська вечірка: куди піти у Дніпрі найближчі дні?

Виступ Окса на вечорницях, ЗСУїзм та супергеройська вечірка: куди піти у Дніпрі найближчі дні?

Маємо багато цікавих заходів на 28, 29, 30 вересня та 1 жовтня.

У четвер в DCCC показуватимуть анімаційну добірку "Погляд в майбуття".

Це шість стрічок української короткометражної анімації 1960-90-х років, які в різній формі досліджують взаємозв’язок людини та природи, глобальність наслідків навіть незначних дій та те, наскільки всі речі пов'язані між собою. Реєстрація тут.

28 вересня, 18:30. Крутогірний узвіз, 21А.


Також сьогодні ще встигаєте на виставу "Ілона Кокс. Спроба творчого вечора". Це другий прем'єрний показ.

"Дивна, експериментальна вистава. Головна героїня – напрочуд геніальна, але трохи безумна поетеса Ілона Кокс – намагається провести творчий вечір. І це – в такий час... Несподівані обставини та персонажі "допомагають" їй в цьому, і це перетворюється на "чортишо". І це "чортишо" – одночасно і веселе, і трагічне. Це дійсно спроба – щира і болісна спроба Ілони (і не тільки) віднайти себе (і не тільки) в трагічних реаліях сьогодення", – пишуть автори вистави.

Посилання на квитки.

28 вересня, 19:00. Троїцька площа, 5А (Будинок на Троїцькій").


На вечері ПІРСу у п'ятницю лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. Дарʼя Верболоз буде співати класику та українські пісні для душі.

29 вересня, 18:15. Троїцька площа, 5А (Мистецький провулок).


 У суботу в будинку на Троїцькій відкривається артвиставка графіки та живопису Марти Мельник "Мені Болить".

Випускниця Київської Національної Академії Образотворчого мистецтва та архітектури приділяє найбільшу увагу пейзажам нашої чарівної України.

Відкриття 30 вересня об 11:00. Троїцька площа, 5А (Театральний поверх).


У Ботсаду ДНУ підготували для гостей цікаву програму з прогулянками та екскурсіями, тому сад працюватиме на годину довше.

1 жовтня з 10:00 до 16:00 район пр. Гагаріна 72 (Вхід з вул. Бронетанкова).


 У кав'ярні Floyd відкриється виставка-відеоабстракція з фотографій 94vladcinema.

1 жовтня о 18:00. Січеславська Набережна, 37.


 У Мистецькому провулку буде зустріч митців-військових, які познайомлять усіх охочих із потужною зброєю ЗСУїзму. Також захід буде супроводжувати ансамбль ЗСУ "Назустріч Сонцю".

1 жовтня о 17:00. Площа Троїцька, 5А.


 У пабі "Хмільний бюргер" буде рольовий симуляційний квест у фентезійному всесвіті MARVEL та DC "Супергеройська вечірка".

1 жовтня, з 16:00 до 19:00. Пл. Шевченка, 2.


 У неділю одразу на семи локаціях проходитимуть "Дніпровські Вечорниці", де можна буде поринути у світ захопливих ворожінь, майстер-класів із петриківського розпису, розваг зі стрільбою із лука та інших атмосферних активностей.

О 15:00 стартують перші шість локацій: Парк культури та відпочинку ім Т. Г. Шевченка, Сквер Прибережний, Вул. Короленка 3, Сквер Слобожанський, Лівобережний – 3, Сквер Усачова.

Парк Писаржевського – стартує о 17:30. Там виступить український попвиконавець, автор пісень, суперфіналіст 10 сезону шоу «Голос країни» та виконавець суперхіта «Ніченька». У 2023 році Тіна Кароль подарувала пісню Віталію Оксу, який переспівав її українською мовою.

Поділитися: