Перевірені організації Дніпра, куди можна відправити свої 20 гривень чи трохи більше

Перевірені організації Дніпра, куди можна відправити свої 20 гривень чи трохи більше

КУСТ зібрав оновлений список проєктів та організацій, куди можна здати речі, відправити донат або допомогти руками.

Донати на ЗСУ

Благодійний фонд "Патронус" з Дніпра. Займаються забезпеченням військових всім необхідним, без посередників. Допомогти можна лише донатом.

"Перший прилад нічного бачення вартістю 3,5к$ вже доїхав до медиків, за що вони та ми дуже вам вдячні! Нагадуємо, що продовжуємо збір на автівку для евакуації поранених для цього ж підрозділу. Долучитись можна за реквізитами нижче. Напрямок найгарячіший", – з фейсбуку "Патронуса". 

PROSTHETICS FOR UKRAINIANS. Збирають на протези рук та ніг для постраждалих від війни. Головний офіс розташований у США, у штаті Міннесота. 

На своїй сторінці вони виклали чуттєве відео про створення протеза для військового.

Допомогти можна фінансово або стати волонтером.

Армія SOS допомагають армії озброєнням та спорядженням. Створюють спеціалізоване програмне забезпечення "Кропива" для поліпшення роботи армії, воно допомагає у плануванні, розрахунках та орієнтуванні в планшетах.

"Штабні комплекси допомагають командирам на великому екрані побачити всю інформацію, яка стікається з планшетів військових на передовій. Це спрощує прийняття важливих рішень на полі бою і керування підрозділами. Дає змогу ще швидше знищувати окупантів", – пишуть на сторінці Армія SOS.

Freedom & Humanity Foundation допомагає нашим захисникам спорядженням, а також бізнесу, що постраждав внаслідок війни. Можна підтримати донатом. Є також віконечко, щоб запропонувати свою форму допомоги.

"Щодня ми закриваємо десятки запитів від наших військових. Амуніція, медицина, дрони, генератори… Нещодавно посилку отримали хлопці з 503 батальйону морської піхоти. Кожен ваш донат ми перетворюємо у реальну допомогу! Тримаймо стрій і продовжуємо робити все можливе для нашої перемоги!" – пишуть в інстаграмі фонду.

Благодійний фонд "Громадянин" займається протезуванням для бійців, що втратили кінцівки. Можна допомогти фінансово.

"ЗБИРАЄМО 215 000 ГРН. на комплектуючу для протеза «Електронний гачок» бійцю з позивним "Мішка". Павло Нестеренко з перших днів повномасштабного вторгнення боронив нашу країну. Був призначений командиром танку першої танкової бригади, воював у лавах 12 окремого батальйона. Брав участь у захисті Чернігова, за що отримав медаль "За оборону рідної держави". 14.08.22 був важко поранений у н.п. Первомайське Донецької області. Має високу ампутацію лівої верхньої кінцівки. Контузію. Проблеми зі слухом. Зараз нічого не бачить, але не втрачає надії повернути зір, тому суворо виконує всі призначення лікарів", – пишуть у фейсбуці фонду.

Iron shield of Ukraine допомагають ветеранам, учасникам бойових дій, пораненим військовослужбовцям та сім’ям загиблих військових. 

"Віктор – відважний захисник України, що втратив праву руку та ногу, потребує протезування біонічним протезом руки! Втратив кінцівки він під час бойового завдання. Не боявся нічого, бо знав, що тут відвойовує майбутнє своїх і наших із вами дітей, майбутнє кожного українця. Тому ми маємо завдячити йому, повернувши до повноцінного життя", – пишуть у фейсбуці "Залізного щита".

Нескорена Україна 2022. Наразі допомагають ЗСУ. У завершених проєктах є і допомога переселенцям, і тваринам, і закладам освіти та медицини. Займаються логістикою гуманітарних вантажів. Допомогти можна лише фінансово.

"Одного разу ми змінили адресу доставки в останній момент, коли стояли в черзі на відправлення. Телефонний дзвінок сповістив нас, що жінка, яка сама виховує донечку, в цей день виїжджає зі свого населеного пункту і в цей же день туди припинила їздити пошта. Обстріли стали пекельними… Дякуючи Богові та ЗСУ, сім’я зараз у безпеці, вони знайшли прихисток у західній області країни", – пишуть на сайті організації.

Фото: Нескорена Україна

U-Hero Foundation. Займаються навчанням військових, в тому числі в інтерактивних мультимедійних платформах, утримують сall-центр, який забезпечує кращу комунікацію між керівництвом, бійцями та сім’ями бійців. Займаються доставленням необхідного на фронт. Підтримати можна фінансово, у тому числі криптовалютою.

"Друзі, разом з вами ми реалізували вже 10 мультимедійних комплексів! Полтава, Київ, Львів, Біла Церква, Дніпро, Суми, Рівне, Харків, Запоріжжя, Одеса це міста, де вже тренуються та покращують свої навички володіння зброєю наші захисники!", – пишуть у U-Hero.

Допомогти тваринам

UPAW – Світова Асоціація з питань тварин України. Займаються виключно питаннями тварин та їхнього добробуту у сферах законодавства, освіти, інфраструктури та в кризових ситуаціях. Допомогти можна фінансово або чимось зі списку необхідних речей.

"19 курточок пошили небайдужі пані з Фінляндії для собак, що охороняють кордони України. Ми отримали цей особливий пакунок та передали його у підрозділи прикордонної служби, щоб хвостаті охоронці були в теплі та комфорті. Дякуємо за ці курточки ручної роботи та турботу з Фінляндії! Цінуємо вашу підтримку!", – розповідають на сторінці організації.

Фото: UPAW

Острів допомоги безпритульним тваринам. Одночасно є і притулком для тварин у Дніпрі. Допомогти можна фінансово.

Притулок "Друг". Займаються проблемами безхатніх та хворих тварин. Серед них багато евакуйованих з гарячих точок. Окрім грошової підтримки, завжди потребують ліків, донорську кров (для тварин), корм та інше, що вони регулярно публікують на своїй сторінці.

"До нас звернувся чоловік, він підгодовує котів  на вулиці та з одним з них трапилась біда, в нього перелом лапки, потрібна операція. Лікар назвав суму 6 тис. грн. Чоловік попросив допомогти з оплатою. В притулку зараз нема місця і я прикинула, скільки ще обійдеться по фінансах сидіти йому в клініці на стаціонарі після операції, поки в нас не звільниться місце.Ми домовились з чоловіком, що він перетримає його в себе вдома весь післяопераційний період. А потім будемо шукати дім котику. Або в притулку до того часу звільниться місце", – розповідає волонтерка на сторінці притулку.

DniproAnimals – притулок домашнього типу, де мешкає більше, ніж 200 тварин. Керівниця проєкту Inessa Kapinus постійно робить дописи про поточну ситуацію в притулку. Загалом необхідні гроші, її останній пост саме про це – щомісячно притулок потребує щонайменше 160 тисяч гривень.

Допомога населенню

СпівДія — волонтерська платформа, яку створили за підтримки Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України. У СпівДії надають майже всі види підтримки. Можна допомогти фінансами, гуманітарними ресурсами, дати робоче місце, працювати водієм чи просто стати волонтером. 

Фото: СпівДія

Благодійний фонд "Помагаєм" існував ще до початку війни та займався допомогою будинкам сімейного типу та важкохворим дітям. Зараз вони продовжують цю роботу, збирають кошти на гуманітарну допомогу для жителів деокупованих та особливо постраждалих регіонів України. Приймають кошти, макулатуру та набирають волонтерів.

Адреса: м. Дніпро, вул. Троїцька, 3-а.

Товариство Червоного Хреста України надає різноманітну допомогу уразливим верствам населення. Навчає основам домедичної допомоги, створює групи швидкого реагування, які прибувають на місця трагедій, працюють як служба розшуку, надають психосоціальну підтримку, розповсюджує інформацію про мінну небезпеку, популяризує донорство крові та компонентів, допомагає ВПО. Допомогти можна фінансово або принести свій одяг.

"Робота волонтерів у звільненому Херсоні залишається надзвичайно небезпечною. У наші офіси влучають снаряди та уламки. Щоденні обстріли змушують нас адаптуватися та більше дбати про безпеку. Ми працюємо далі, щоб кожна людина могла отримати допомогу та підтримку в цей складний період, який обов'язково пересилимо разом".

Адреса: Адреса: тупік Будівельний, 12, м. Дніпро.

Карітас у м. Кам’янське допомагає продуктовими та гігієнічними наборами, речами побуту, які приносять місцеві мешканці та благодійники, дитячим харчуванням та підгузками (в тому числі й для дорослих). Двічі на тиждень працює польова кухня, яка годує не тільки переселенців, а й місцевих мешканців, що опинились у складних життєвих обставинах. Надають психологічну допомогу дітям та дорослим. Працює дитячий центр для дітей від 7 до 14 років.

Адреса: вул. Алчевського, 1, м. Кам’янське.

"Карітас Донецьк" у Дніпрі пропонує тимчасовий прихисток (1-7 доби). У соціальному кафе надаються безкоштовні гарячі обіди. Можна отримати продуктові та гігієнічні набори, психологічну та юридичну підтримки. Безпечний простір для дітей постійно проводить майстер-класи та різні заходи для дітей з 4 до 16 років.

"Родини з маленькими дітками до 2-х років отримали молочні суміші та питне молоко від нашого Карітасу. Таким чином більше ніж 50 сімей у Дніпрі на певний час забезпечені дуже важливим для них дитячим харчуванням".

Адреса: вул. Гостомельська, 5.

Допомогти можна фінансово або стати волонтером. В країнах Європи ви можете пошукати ящики з написом "Карітас", які приймають речі та одяг.

Фото: Карітас Донецьк

Благодійний фонд "Центр допомоги переселенцям та армії". Надають гуманітарну допомогу. 

"Днями передали нашим хлопцям з авіації речі першої необхідності, консерви, засоби індивідуальної гігієни та інше".

Адреса: вул. Криворізька буд. 2.

Фото: Центр допомоги переселенцям та армії

Проєкт UkraineNow охоплює всі потреби переселенців: від евакуації до пошуку роботи на новому місці. Допомогти проєкту можна фінансово або волонтерством: стати водієм, надати житло, запропонувати роботу, допомогти речами, їжею, одягом.

"На початку січня спільно з The Great Lakes Fund та ГО «Відродження» ми доставили в Україну чергову партію наших коробок із необхідними речами. Частину вантажу вже роздали жителям села Очеретяне.

Там живуть сильні люди, всього за 20 миль від окупованого Донецька. Ці родини ведуть господарство та виховують дітей у безпосередній близькості від лінії фронту, під постійними обстрілами та без доступу навіть до елементарних повсякденних речей".

Фото: UkraineNow

Перевіркою благодійних організацій та проєктів займаються на платформі Паляниця.Інфо

Поділитися: