Могилевська, Сумська та Latexfauna – які зірки виступатимуть в Дніпрі цього тижня?

Могилевська, Сумська та Latexfauna – які зірки виступатимуть в Дніпрі цього тижня?

А в інші дні – літературний клуб, дитячій квіз та концерт учасника "X-Factor".

Більше читайте в нашій щотижневій афіші, яка поповнилась добіркою постійних заходів.


На засіданні літературного клубу "СвітоГЛЯД" розглядатимуть "Мартін Іден" Джека Лондона. Вхід вільний.

16:00, 12 червня, Центральна міська бібліотека, вул. Воскресенська 23.


Пізнавальний квіз "Моя Україна" для школярів від 10 років. Реєстрація за посиланням. Вхід вільний.

14:00, 14 червня, Центральна державна науково-технічна бібліотека гірничо-металургійного комплексу України, вул. Вернадського 23.


Наталія Могилевська виступить цієї п’ятниці в Дніпрі. Вартість квитків – від 1300 до 1800 гривень. Частина коштів буде перерахована на підтримку ЗСУ.

17:00, 15 червня, ресторан "Такахулі", вулиця Барикадна, 5Б.


Відбудеться святковий захід на честь 2 років проєкту "Front of Poetry". Виступатимуть "Mantu", гурт "SHARD", стендапер Не Олег та фокусник Максим Журавель. Свої твори будуть читати письменник The Black Dog Runs at Night й поетеса Любов Сидорова.

Вхід коштує 150 гривень. Кошти підуть на підтримку ЗСУ.

17:00, 15 червня, Творчий простір "Десь тут", вул. Володимира Мономаха, 4.


У неділю в Дніпрі виступатимуть скандально відомі своїм еротичним кліпом Latexfauna. Серед їхніх пісень популярні про Масандру, Баунті та Черкащину. Квитки коштують 690 гривень.

19:00, 16 червня, Менора, Арт-дах.


У Дніпрі співатиме учасник 9 сезону телешоу "X-Factor" – VOLKANOV. Це автор українського хіта "Намалюю", який потрапив у топ чарти, і набрав більше 5 млн переглядів на ютуб та музичних майданчиках. Серед інших відомих пісень виконавця, "Наречена", "Як моя любов", "Тебе знайшов". Квитки коштують від 250 до 400 гривень.

18:00, 17 червня, Дніпровський Академічний Театр Опери та балету.


За участі Ольги Сумської відбудеться вистава "Кохання на трьох" – італійська комедія про кохання політика літнього віку та молодої журналістки. Квитки – від 100 до 800 гривень.

18:00, 17 червня, Дніпровський академічний театр драми та комедії.

Постійні події

‣ Безкоштовна йога у Безпечному просторі для жінок і дівчат. Вівторок, середа та п’ятниця. Попередня реєстрація за посиланням.

‣ Дівочий денний інтенсив "Girls camp", де проходять йога та арттерапія, тематичні зустрічі із психологинею, інфосесії з гендерної рівності та прав жінок, настільні ігри, тематичні кіноперегляди та інше. Для дівчат віком від 14 до 17 років. Реєстрація за посиланням. Програма триватиме протягом літніх канікул.

‣ Ком'юніті кухня від DCCC, де обговорюють кухні етнічних спільнот України, вчаться мінімізувати харчові відходи під час приготування та зберігання їжі. Вхід вільний. Реєстрація за посиланням

‣ Щовихідні проходять стендапи від "Світло наприкінці тижня". Влітку – на "Дах на Троїцькій" (пл. Троїцька, 5а). Квиток коштує 400 гривень, військовим вхід вільний. Цими вихідними виступ буде 16 червня, о 18:00.

Поділитися: