День міста у метро: що планується

День міста у метро: що планується

Для того, щоб привезти у Дніпро WELLBOY, KAZKA, київських Photinus Studio, TVORCHІ, організувати роздачу тварин з гарячих точок і ще десяток подій, об’єдналися "Культурна столиця",  фестиваль "Безвіз" і Департамент гумполітики дніпровської міської ради. Відбудеться все на "головному концертному майданчику" Дніпра – у метро.  

Жодного разу метро не перетворювалося на мистецьку резиденцію, це в принципі було неможливо, але на День міста під час війни можливо все. На станція "Вокзальна" пройде маленький Gogol Fest.

"Люди повинні розуміти, що місто живе, що воно не здається, що люди не живуть у страху, а намагаються жити повноцінним життям, що ми готові дати відсіч ворогу", говорить голова ГО "КУСТ"” Вадим Гефтер. 

Що буде відбуватись?

Зранку до вечора 10 і 11 вересня на станції метро "Вокзальна" працюватиме благодійна виставка картин, інтерактивна інсталяція The Stars look different today від київських художників та музикантів Photinus Studio, які працюють з цифровими технологіями, VR, інсталяціями і мапінгом. 

Виступатимуть місцеві творчі колективи, хор “Веснянка”, діджеї Funky Junky; роздаватимуть тварин з гарячих точок. Ввечері співатимуть Стас Корольов, “Гражданин Топинамбур”, WELLBOY, TVORCHI та KAZKA. Нижче повна афіша. 

Зверніть увагу на те, що концерт у суботу умовно поділений на дві частини: “Гражданин Топинабур” і TVORCHI, WELLBOY і Стас Корольов. Між ними є годинна перерва. Для того, щоб потрапити на другу частину концерту, необхідно буде знову постояти у черзі. Приходьте на всі виступи заздалегідь, тому що у метро обмежена кількість місць.

На Дні міста у метро всі артисти і художники збиратимуть гроші на карету швидкої допомоги для захисників і захисниць із 93-ої Бригади ОК “Схід”. Задонатити можна буде, скориставшись розвішаним по всій станції кьюар-кодом. 

Вся актуальна інформація про подію тут: фейсбук, інстаграм.

Поділитися: