До Дніпра приїде секс-символ українського стендапу. Де купувати квитки?

До Дніпра приїде секс-символ українського стендапу. Де купувати квитки?

Також у місті пройде артфестиваль "Horizontal 4.0 − рівність, різність, комунікація". Більше про найближчі заходи читайте в нашій афіші.

У четвер в Будинку на Троїцькій пройде показ вистави "ІЛОНА КОКС. СПРОБА ТВОРЧОГО ВЕЧОРУ" від Театру "ДГУ".

Це дивна, експериментальна вистава. Головна героїня – напрочуд геніальна, але трохи божевільна поетеса Ілона Кокс – намагається провести творчий вечір. І це – в такий час... Несподівані обставини та персонажі "допомагають" їй в цьому, і це перетворюється на "чортишо". І це "чортишо" – одночасно і веселе, і трагічне.

23 листопада, 19:00. Площа Троїцька, 5а. "Театральний поверх" (2-й). Квитки тут.


 У пʼятницю до Дніпра з новою стендап-програмою приїде секс-символ українського стендапу та ікона чоловічого стилю (читати іронічно) Сергій Чирков.

24 листопада 19:00. Вул. Ламана, 2.


 У філармонії відбудеться симфонічний концерт до 210-річчя з Дня народження Джузеппе Верді − італійського генія, чия музика існує поза часом.

24 листопада 18:00. Вул. Воскресенська, 6.


У вечір пʼятниці можна сходити на Спонтанці.

Це практика-вечірка, танцювальна пригода, в якій не обов'язково танцювати, а можна бути собою й досліджувати свій настрій, свої стани, досліджувати простір і взаємодіяти з іншими, гратися з уявою й експериментувати з рухом.

24 листопада, з 18.30 до 21.30. Вул. Європейська 7, (вхід із двору).


 У Театрі ДРАМіКОМ ще є квитки на нову виставу "Люче і Фелікс".

У 13 епізодах про кохання за п’єсою Лаури Черняускайте "Люче ковзає" герої проходять через різні життєві випробування, але зрештою знаходять себе.

24 листопада, 18:00. Пр. Дмитра Яворницького, 97.


У пʼятницю в DCCC проходитиме артфестиваль "Horizontal 4.0 − рівність, різність, комунікація".

Метою фестивалю є побудова безпечного і дружнього соціокультурного простору в Дніпрі. Horizontal 4.0 присвячений людям, які в умовах війни не здаються, шукають і знаходять допомогу, а також тим з нас, хто цю допомогу надає. Реєстрація тут.

24 листопада з 13:00. Крутогірний узвіз, 21А.


 У суботу в Телетеатрі відбудеться гумористичне шоу, в якому коміки повстануть проти штучного інтелекту!

25 листопада о 18:00. Крутогірний узвіз, 10.


 У неділю в Дніпро завітає відомий хіп-хоп виконавець Артем Лоік. Його музика − це заклик до спротиву, самоаналіз, пошук справжньої національної ідентичності та свідоме "повернення додому".

26 листопада, 17:00. Вул. Ламана, 2.

Поділитися: