Повертаємося в театр: хто в Дніпрі відкрив сезон

Повертаємося в театр: хто в Дніпрі відкрив сезон

Культурне життя в місті триває, навіть під час повномасштабної війни.

Театри "Крик" і "Віримо" скоро покажуть перші вистави цього сезону. Інші дніпровські театри працюють уже з серпня, але у вирі новин, роботи і волонтерства ви могли це пропустити. Тому зібрали для вас усе, що треба знати про найближчі театральні події в Дніпрі.

Театр драми та комедії

Радимо піти на "Наприкінці часів" – першу прем'єру театру в умовах повномасштабного вторгнення. Це історія сім'ї, що залишилася на своїй землі після аварії на ЧАЕС. Виставу грають у фойє, тут можна про неї почитати.

Квитки на цю та інші вистави Драмікому.

Театр опери та балету

Теж пропонує прем'єру: балет "Нескорені" на музику Моріса Равеля "Болеро". А на сайті можна побачити анонси всіх вистав на вересень і придбати квитки.

Театр "Віримо"

Відкриває сезон у свій день народження – 16 вересня. Квитки на три анонсовані вистави традиційно розкупили в перший день продажу, але в театрі кажуть: можна прийти перед виставою, і якщо хтось із глядачів не дійде або поверне квиток, вони матимуть змогу пустити охочих.

Дати наступних вистав залежать від того, коли командування відпустить акторів з фронту на кілька днів.

Нижче закінчення першої вистави театру на території України з початку повномасштабного вторгнення. Це так колектив вітали у Чернівцях.

Театр одного актора "Крик"

Відкриє сезон 30 вересня "Сонцем в очах твоїх…". У жовтні на сцені в Будинку архітектора будуть вистави "Непізнані", "Дикий", "Табу", "Гріх". Квитки можна замовити за номером +380674978011 (з 10:00 до 18:00, крім понеділка та вівторка).

Фото: Театр одного актора "Крик"

Театр імені Т. Шевченка

"Кайдашева сім'я", "Старий і море", "Пеппі Довгапанчоха", "Аладдін" та інші історії з різних країн та епох. Квитки на вересневі вистави можна придбати тут

У музичних установах Дніпра сезон теж починається активно. Розповідаємо, що готують у філармонії та в органному залі.

Філармонія ім. Л. Когана

На весь вересень заплановані джазові, етнічні й симфонічні концерти, а ще музичні програми для дітей. А на 15 вересня, на урочисте відкриття симфонічного сезону, у філармонії готують велику програму з музикою Бетховена та увертюрою до опери Миколи Лисенка "Тарас Бульба".

Афіша і квитки — тут.

Фото: Дніпропетровська філармонія

Будинок органної та камерної музики

Якщо ще не потрапили на органний чи струнний концерт у серпні – дивіться афішу тут. Квитки можна замовити за номером 063-026-15-10 або поштою: info@domorgan.dp.ua. Замовлення приймають з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00.

Поділитися: