"Нічого в сім'ю"

"Нічого в сім'ю"

Молоді дніпровські рок-гурти, учасники проєкту “Молодий Пірс”, діляться думками про гроші та музику, а також власними планами на майбутнє.

Що таке “Молодий Пірс”?

Це серія відкритих концертів на Фестивальному причалі. Для глядачів це можливість безкоштовно слухати якісну музику в форматі open-air. 

Протягом усього літа щоп'ятниці молоді музиканти грають на Фестивальному причалі кавери та свої пісні. Вони змагаються за можливість виграти грошовий приз і виступити на одній сцені з зірками. Переможця визначають за результатами голосування слухачів у режимі реального часу. 

На фінальному концерті — "Великому Пірсі" — виступають не лише фіналісти “Молодого Пірсу”, а й таємний гість, ім'я якого не розголошують до моменту його виходу на сцену. Серед зірок уже були “Ляпис Трубецкой”, “5'nizza”, “Друга Ріка”, “Бумбокс” і Pianoboy. 6 вересня на “Пірс” запросили “Братів Гадюкіних”.

Проєкт “Молодий Пірс” проходить в рамках програми “Культурна столиця” вже третій рік поспіль. За цей час у ньому взяли участь понад 100 молодих колективів та виконавців, причому не лише з Дніпра.

Цього року у фінал пройшли гурти Vacation, U.A.R. і MaximumTY (“Максимум ти”).

MaximumTY

Гурт існує вже три роки. За час свого існування змінили багато напрямків: від ню-металу, емокору та репкору до лірико-драматичних пісень:

Музика не стоїть на місці, і ми намагаємося від неї не відставати.

Гурт збирається на репетиції два рази на тиждень. У хлопців було дуже насичене літо: вони провели його на фестивалях, де познайомилися з іншими українськими колективами.

Склад:
Барабан — Роман Трапезников
Бас — Микола Сагайдак
Гітара — Дмитро Коротченко
Вокал — Ілля Мюллер

U.A.R.

Існує з січня 2019 року. Хлопці грають альтернативу. Музикантів надихає творчість Papa Roach, Breaking Benjamin, Bring Me The Horizon, Nothing More та Smash Into Pieces.

Склад:
Барабан — Артем Пахота
Вокал/гітара — Володимир Постольник
Гітара — Дмитро Кондратьєв
Бас — Данило Земляний

Vacation

Переможець “Великого Пірсу”. Хлопці довго шукали свій стиль. Спочатку грали так, як відчували, а тепер у першу чергу орієнтуються на свого слухача.

Потрібно давати людям те, що вони хочуть почути.

Склад:
Вокал — Гоша Потєхін
Гітара — Богдан Тертишний
Бас-гітара — Костянтин Фрідман
Барабани — Михайло Любчук

Про заробіток на музиці

MaximumTY: Щоб багато заробляти в Дніпрі на музиці, потрібно бути продюсером. Знайти молодих хлопців і розбагатіти на них. (сміються). Ми не знаємо, якою має бути та музика, щоб і прибуток з неї отримувати, і водночас грати собі в кайф.

Мало хто хоче співпрацювати з музикантами-початківцями. Усі хочуть, щоб гурт одразу приносив гроші. Beatles теж не хотіли продюсувати довгий час, але у підсумку вони стали легендою. Зараз дуже велика конкуренція. З’явилося  багато рок-гуртів. Це, з одного боку, добре, але з іншого страждає якість.

MaxymumTY

U.A.R: Робити якісну музику і постійно вкладати туди зароблені потом і кров'ю гроші. Від слухачів можна вимагати купувати музику тільки тоді, коли ти сам викладаєшся на всі сто відсотків. 

Ми своєю музикою заробили собі на два кліпи. Усі свої гонорари ми вкладаємо у творчість записуємо кліпи та треки. Нічого в сім'ю не несемо, все з родини виносимо.

Vacation: Заробити на музиці реально, але не без зусиль. Колись ми працювали за їжу. Це все потрібно пройти, щоб потім смакувати перемогу. Найголовніше не зупинятися, коли щось не виходить, а пробувати ще.

Про музику в Інтернеті

MaximumTY: Є багато людей, які займаються музикою на фрілансі, аби продавати. Їм не потрібна сцена та концерти. Але ми інші. Нам потрібна енергетика людей, ми хочемо показати людям, що всередині нас.

U.A.R: Заробити на музиці можна тільки на концертах. За кордоном музиканти заробляють на великих фестах. Те, що ми викладаємо в інтернет, не є повноцінним продуктом. Це наше портфоліо, так люди дізнаються про нас.

Володимир Постольник, U.A.R.

Vacation: Ми розповсюджуємо треки на будь-яких майданчиках, щоб усім було зручно купити або безкоштовно скачати. Бо розуміємо, що в Україні заробити на продажу музики в інтернеті нереально.

Про плани після виступу на “Великому Пірсі”

MaximumTY: Ми готуємо новий альбом, в який увійдуть пісні, які ми грали два роки тому. Ми вже не граємо їх на концертах. Залишилося визначитися з його обкладинкою та порядком пісень.  Спочатку викладемо його на платних ресурсах, а через місяць на безкоштовних. Розповсюджуємо музику в інтернеті не з метою заробити, а щоб про нас дізналися люди. Також шукаємо лейбл, з яким будемо співпрацювати на постійній основі.

U.A.R: Зараз записуємо кліп та альбом. Після викладемо на “донати” і дамо людям можливість оцінити музику та заплатити за неї.

Vacation:  Будемо виступати на День міста на Воронцовському пляжі. Плануємо закінчити перший студійний альбом, який пишемо вже другий рік.

Vacation

Поділитися:

Ще за темою