Що робити в бібліотеках Дніпра?

Що робити в бібліотеках Дніпра?

Читати, але не тільки.

Квести, кіноклуби і кар’єрні консультації. Розповідаємо, що пропонують міські бібліотеки в цифрову епоху.

Новина №1: Паперових читацьких квитків із вашою вклеєною фотокарткою більше немає. Під час запису видають пластиковий відповідник, а проходити перереєстрацію через рік, два, три, п’ять – не треба. У випадку втрати квитка можна просто повідомити бібліотеку, і вам видадуть новий.

Новина№2: Шукати книжки можна власноруч на полицях. Ви можете ходити між книжковими полицями, гортати сторінки, а не чекати, поки бібліотекар принесе вам замовлене.

Новина №3: Бібліотеки – це не лише книжки! Тут можна вчити іноземні мови, влаштовувати виставки, лекції та навіть квести. Які саме – читайте далі.

Обласна наукова бібліотека

вул. Юрія Савченка, 10 та пр. Дмитра Яворницького, 18

Тут працює розмовний клуб для охочих вивчати і вдосконалювати англійську мову, а щосереди збирається кіноклуб – для перегляду фільмів мовою оригіналу та обговорення. Заняття проходять у відділі бібліотеки “Вікно в Америку” на пр. Дмитра Яворницького, 18, другий поверх. 

Також тут грають в настільні інтелектуальні ігри, і теж англійською. 

7 грудня відкрилася виставка робіт дніпровських скетчерів, що триватиме до кінця січня (краєзнавчий відділ бібліотеки, пр. Дмитра Яворницького, 18, другий поверх).

У центрі “Вікно в Америку” працює жіночий кар’єрний клуб. Заняття проходять щомісяця і триватимуть до червня 2020 року.

У науковій бібліотеці можна проводити власні заходи без орендної плати за приміщення. Потрібно лише узгодити час, вимоги до приміщення і необхідність додаткової апаратури. Зв’язатися з бібліотекою можна, наприклад, через фейсбук.

Обласна бібліотека для молоді

вул. Старокозацька, 60

Тут щотижня проходять тематичні квести. Їх перелік є на сторінці бібліотеки. Останній у 2019 році квест відбувся 16 грудня. На ньому школярі за підтримки юристів вчилися протистояти поширеному в цифрову епоху явищу – секстингу.

А ще в бібліотеці для молоді відбулося перше засідання Ahora Speakers Dnipro. Це всесвітній волонтерський рух. Організація проводить тренінги з лідерства, ораторського мистецтва та створення і ведення соціальних проектів. Участь у цьому русі допоможе підтягнути англійську.

Центральна бібліотека

вул. Воскресенська, 23

Просто в коридорах тут щороку проходить виставка фіналістів міжнародного бієнале дизайну Cow2019.

Тут також є розмовний клуб з англійської мови, проходять виставки, лекції та семінари. Перелік є на фейсбуці. А родзинка цієї бібліотеки – консультації з питань побудови кар’єри. Щовівторка з 10 до 16.00 в бібліографічному відділу консультують фахівці Dnipro Career Hub.

Поділитися: