Дослідниця стріт-арту виклала у вільний доступ мапу локацій у Дніпрі

Дослідниця стріт-арту виклала у вільний доступ мапу локацій у Дніпрі

Тепер, гуляючи містом і користуючись мапою, можна знайти роботи вуличних художників, які ви раніше не помічали. Усього їх відмічено близько 200.

Це особиста мапа дослідниці вуличного мистецтва Марії Учитель, створена за допомогою сервісу Google My Maps. Вона допомагає водити екскурсії та відслідковувати зміни у стріт-арті Дніпра.

Найбільш насичене роботами місце - стадіон "Славутич" неподалік від парку Шевченка. Це "hall of fame" (тобто "зала слави") місцевого стріт-арту, скупчення хороших робіт.

На карті відмічено десятки місць, де є роботи вуличних художників у Дніпрі
Так виглядає стадіон "Славутич" на мапі стріт-арту - суцільні відмітки.

Працюючи над спецпроєктом про вуличне мистецтво для журналу КУСТ, Маша вирішила викласти мапу в загальний доступ. Так вона сподівається привернути увагу жителів міста до стін, на яких часом можна знайти цікаві роботи. Якщо ви маєте бажання оновлювати мапу разом з нею і додавати свіжі роботи, напишіть їй в інстаграмі.

Маша вже розповідала для нашого журналу, як стати стрітарт-хантером і навчитись помічати дрібниці у власному місті. А тут її велика стаття про вуличне мистецтво: від давніх написів у Софії Київській та графіті часів Першої світової війни до сучасних мурахоїдів у Дніпрі.

Поділитися: